Asimetrik Saç Modelleri ve Asimetrik Kesim Şekilleri

Asimetrik saç modelleri son yıllarda inanılmaz derecede popüler bir saç kesim modeli olarak karşımıza çıkıyor. Adından anlaşılacağı gibi asimetrik saç modelleri simetrik olmayan saç modelleri arasında çok hoş duran bir kesim olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca asimetrik saç modelinin kişiyi daha canlı ve genç gösterdiği de bilinen bir gerçektir. Bu yazımızda asimetrik saç modelleri ve asimetrik kesim şekilleri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Genel olarak baktığımızda asimetrik saç modelleri saçın bir tarafının uzun diğer tarafının ise daha kısa olması şeklinde kullanılıyor. Ancak asimetrik saç modellerinin tümüne baktığımızda sadece yanlardan değil, saçın arka kısımlarında da asimetrik görüntülere yer verildiğini görebiliriz. Biz bu örneklerin hepsini aşağıdaki galerimizde vereceğiz. Ancak asimetrik kısa saç modelleri konusuna da değineceğiz. Gelin önce asimetrik kısa saç modelleri konusunu inceleyelim;

Asimetrik Kısa Saç Modelleri

Asimetrik kısa saç modellerinin kullanım şekli kısaca saçın iki tarafının birbirinden farklı olmasıdır. Kadınlar bu modeli daha çok tercih etmekle birlikte, saçların kısa olması daha kolay şekil verilebilmesini de sağlar. Asimetrik kısa saç modelleri yüzünüzde hoşlanmadığınız bir taraf var ise burayı uzun bırakarak saçlarla kapatabilir ve bu kusurları da gizleyebilirsiniz.

Kısaca asimetrik modeller de kesim şekli kişiye bağlıdır. Bu modeller asimetrik olduğu için herhangi bir standardı yoktur ve kişiye özel olarak istenildiği gibi şekil verilebilir. Asimetrik saç modelleri ile ilgili diğer bir konu ise bu saç modellerinin kişinin yüzünü topladığı ve daha hoş bir görüntü sunduğudur. Ayrıca belirtmeliyiz ki bir çok yüz tipine yakışmakta ve kullanan kişiye farklı bir hava katmaktadır.

Eğer sizde asimetrik saç modelleri uygulamayı düşünüyorsanız aşağıda ki videomuzu ve asimetrik saç modelleri galerimizi inceleyerek daha fazla fikir edinebilirsiniz.

Asimetrik Saç Modelleri Galerisi

Aşağıda pek çok asimetrik saç modeli arasından beğendiğiniz veya yüz tipinize uygun olanları görebilir ve inceleyebilirsiniz.

Asimetrik Saç Modelleri Videosu

Aşağıdaki videoda son dönemde trend olan asimetrik saç modellerini inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Daha fazla Dalgalı Saç Modelleri, Düz Saç Modelleri, Kısa Saç Modelleri, Kolay Saç Modelleri, Saç Modelleri
salaş topuz modelleri
Salaş Topuz Modelleri ve Yapılışları

Saç modelleri arasında en sık kullanılan açık saç modelleri ve topuz modelleridir. Bugün sizlere salaş topuz modelleri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Kapat