Ana sayfa Saç Modelleri Düz Saç Modelleri Çok Kısa Saç Modelleri ve Kesimleri

Çok Kısa Saç Modelleri ve Kesimleri

çok kısa saç modelleri


Kadınların vazgeçilmezi saçlar, nasıl kestirsem, ne şekil versem, çok uzadı artık şekli vermekte zorlanıyorum, çok kısa saç modelleri kullanımı çok kolay ama bana yakışır mı acaba gibi sorular bu liste böylece uzar gider. O halde bir bakalım kısa saç bizlere yakışır mı yakışmaz mı, ne tür modellerde kesimler yapılabilir. Aslında kısa saç saçlarına çok vakit ayıramayan çalışan hareketli bir yaşam sürdüren kadınlar için kullanımı kolay, görünümü de modern ve şık bir saç modelleri kesim şeklidir. Model seçimini doğru yaptığınızda asla sonucu pişmanlıkla bitmeyen çok kısa saç modelleri uzman kuaförünüzle ortak bir çalışma yapılarak kendi yüzünüze uygun hale getirilebilir. Rahatlığı ve bakımı, modernliği ve şık görünümüyle çok kısa saç modelleri ve kesimleri modern yaşamın vazgeçilmez tercihleri arasında yerini almış durumda haberiniz olsun.

Çok Kısa Saç Modelleri Nelerdir

Saçlarımızda kesim aşamasına geçmeden önce en ince ayrıntısına çok kısa saç modelleri nelerdir sorusunun cevabını bulalım ki, sonrasında şu model de varmış keşke bu modeli mi kestirseydim acaba diye bir sorgulamaya girmeyelim. İşte çok kısa saç modelleri örnekleri;

  • Küt Kesim Çok Kısa Saç Modelleri:Eğer kalın telli saçlara sahipseniz, bu saç modelini tercih ederken iki kere düşünmeniz gerekir.Çünkü şekil almada inat eden saçlarla baş etme konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Şayet saç telleriniz ince, zayıf ve seyrek ise çok kısa kütkesimsaç modeli kullanım olarak size önerebileceğimiz bir saç modeli olarak karşımıza çıkabilir.
  • Bob Kesim Çok Kısa Saç Modelleri: Şayet kullanımı kolay, dalgalı saçlara sahipseniz,çok kısa bob kesim saç modelini katlı olarak tercih edebilirsiniz. Son yılların en moda saç kesimlerinden birisi olan bu model hem rahat hem de şık modern görünümüyle size de çok yakışabilir.
  • Katlı Kesim Çok Kısa Saç Modelleri: Hemen her saç tipine uyum sağlayabilecek bir tarz olan çok kısakatlı kesim saç modelisaç telleriniz ister kalın, ister ince olsun her yüz tipine uygunluğu dolayısıyla tercih edilebilecek bir modeldir. Bu modele Kahküllerenk katmak istiyorsanız alnınızın dar ve basık olmaması gerekir. Aksi takdirde yüzünüz de kahkülpek hoş durmayacaktır.


  • Pixie Çok Kısa Saç Modelleri: Erkek saç modelleri kısalığında kesimi yapılarak kadına uyarlanmış olan çok kısa pixie saç modeli yüz hatlarına güvenen bayanlara hitap etmektedir. Yüz hatlarınız pürüzsüz, düzgün ve hatta kendinizi bebek yüzlü olarak niteliyorsanız, gönül rahatlığıyla size uygun pixie saç modelleriarasından bir tercih yapabilirsiniz. Kullanım açısından da çok rahat olan bu saç modeli spreyler ve kurutma cihazlarıyla rahatlıkla şekil alabilmektedir.
  • Asimetrik Kesim Çok Kısa Saç Modelleri: saçlarınızın bir tarafının diğer tarafından uzun tutulduğu asimetrisinin tamamen yüzünüze göre ayarlanabilerek kesiminin yapılabildiği saç modelidir. Kusurlu bir yüz hattına sahip olduğunuzu düşünüyorsanız çok kısa asimetrik saç model kesimleri ile hoşlanmadığınız bölgelerinizi kapatabilirsiniz.

Çok Kısa Saç Modellerini Kimler Tercih Etmemeli

çok kısa saç modelleri kimlere yakışır

Uzun boya sahip bayanlar çok kısa saç modelleri tercih etmemeli aksi takdirde zaten uzun gösteren kısa saç modelleri, hanımların boylarının daha da uzun görünmesine neden olur ve bu da pek hoş bir görüntü vermeyebilir. Ayrıca alnı dar ve basık olan bayanlar sizler de çok kısa saç kesimi yaptırırken bir kez daha düşünün pek tavsiye olunmaz. Güzelliğimizin simgesi saçlarımız, onlarla modayı yakından takip edip, güzelliğimize güzellik yaşamımıza ise yeni renkler katabiliriz.


Çok Kısa Saç Modelleri Videosu


En Güzel Çok Kısa Saç Modelleri GalerisiBİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here