Ender Saraç Diyet Programı ve Öneriler

Günümüzde en etkili kilo verme yöntemlerinin başında diyet programları gelmektedir. Doğru ve bilinçli uygulanan diyetler sayesinde kısa zamanda ideal kiloya ulaşmak mümkün! Özellikle uzman diyetisyenler tarafından hazırlanan diyet listeleri çok daha etkili ve kalıcıdır. O yüzden bugün Ender Saraç diyet programları hakkında bilgiler vereceğiz. Bu konuda en çok tercih edilen diyet programlarının başında ender saraç diyet programları gelmektedir. Sizde en kısa zamanda hızlı ve sağlıklı bir biçimde zayıflamak istiyorsanız bu diyet programını kesinlikle denemelisiniz.

Ender Saraç Diyet Programı

Şimdi vereceğimiz diyet programını maksimum 7 gün uygulamanız gerekiyor. Ayrıca diyet bittikten sonra minimum 3 ay her hangi bir diyet programı uygulamanız sağlık açısından önerilmez. Diyet genel olarak salatalık tüketimine dayalıdır. Ender saraç diyet programının 7 günlük menüsü şu şekildedir;

  • Pazartesi günü; kahvaltıda bir bardak ballı su ve 2 adet orta boy salatalık. Öğle yemeğinde 1 kâse yoğurt, 3 adet haşlanmış kabak ve 1 tatlı kaşığı zencefil. Akşam yemeğinde ise az bulgur pilavı, 2 salatalık ve 1 porsiyon zeytinyağlı kabak.
  • Salı günü; kahvaltıda bir bardak ballı su, 2 parmak yağsız peynir ve 2 adet salatalık. Öğle yemeğinde 1 porsiyon kıymalı kabak yemeği ve bir dilim ekmek. Ender saraç diyet programı akşam yemeğinde ise, 1 adet yumurta, 2 adet salatalık ve 2 adet biber tüketmeniz gerekiyor.
  • Çarşamba günü; kahvaltıda 1 bardak ballı su, az turlu peynir ve 2 adet salatalık. Öğle yemeğinde 1 kâse yeşil mercimek ile 1 porsiyon az yağlı kabak yemeği. Akşam yemeğinde ise 3 yumurtalı omlet ile az yağlı yoğurt ile yapılmış 1 kâse cacık.
  • Perşembe Günü; kahvaltıda 1 bardak ballı su, 2 parmak yağsız peynir ve 2 adet salatalık. Öğle yemeğinde 1 porsiyon kıymalı kabak yemeği ile 1 dilim ekmek. Akşam yemeğinde ise 2 adet salatalık, 2 adet biber ve 1 adet yumurta.

  • Cuma günü;kahvaltıda 2 adet salatalık ve bir bardak ballı ılık su. Öğle yemeğinde 1 kâse yoğurt, 3 adet haşlanmış kabak ve 1 tatlı kaşığı zencefil. Ender saraç diyet programı akşam yemeğinde de az bulgur pilavı, 2 salatalık ve 1 porsiyon az yağlı kabak yemeği tüketebilirsiniz.
  • Cumartesi günü; kahvaltıda 2 parmak peynir, 2 salatalık ve 1 bardak ballı su. Öğle yemeğinde 1 porsiyon az kıymalı kabak yemeği ile bir dilim ekmek. Akşam yemeğinde ise 1 yumurta, 2 adet salatalık ve 2 adet biber.
  • Pazar günü;ender saraç diyet programının son gününde kahvaltıya 2 salatalık ve 1 bardak ballı su ile başlıyoruz. Öğle yemeğinde 100 gram yoğurt, 3 adet haşlanmış kabak ve 1 tatlı kaşığı zencefil. Akşam yemeğinde ise az bulgur pilavı, 1 porsiyon zeytinyağlı kabak ve 3 salatalık.

Ender Saraç Diyet Önerileri

Anlatacağımız önerileri haftada bir gün olmak üzere dilediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz. Ender saraç diyet önerilerinin ilk sırasında sabah 1 bardak ballı süt içmek geliyor. Sabahları bu sıvının içine 10 damla limonda damlatarak düzenli olarak tüketin. Sonrasında tempolu bir şekilde 30 dakika yürüyüş yapın. Akşam ve sabah en az 20 adet mekik çekin ve düzenli olarak popo hareketleri yapın. Bu sayede hem diyetinizin etkisini hızlandıracak hem de uzun vadede kilonuzu muhafaza etmiş olacaksınız.


Ender Saraç Diyet Videosu

Aşağıda Ender Saraç’ın geçmiş tarihte vermiş olduğu etkili bir diyet anlatılıyor. Dilerseniz yukarıda anlatılanlara ek olarak bu bilgilerden de faydalanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Daha fazla Diyet, Diyet Tarifleri, Zayıflama
1 haftada 5 kilo
1 Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi

İnsanlar genel olarak her şeyin en hızlısını sever. Bu nedenle 20 yılda aldıkları kiloları da 1 haftada vermeyi planlarlar. Ancak

Kapat