Ana sayfa Genel Kadınlar Bir Araya Gelirse Ne Konuşurlar?

Kadınlar Bir Araya Gelirse Ne Konuşurlar?Kadınlar ne konuşmazki.. 2 dakikaya bin kelimeyi bile sığdırabilirler. Bakalım kadınlar bir araya geldiklerinde en çok ne üstünde konuşuyorlarmış.

Tüysel Muhabbetler

Özellikle yaz aylarında bayanların çok dertlendiği, ve sürekli tüy problemlerinden sızlanmaları ortaya çıkmaktadır. Her türlü uygulanmış teknik rahatça konuşulur. Ağda, epilasyon, lazer, tüy dökücü krem, jilet gibi. Hatta bunları saydıktan sonra erkek bile olmak isterler.

Diyet – Kilo

Yaz geliyor ve bayanların tek derdi kilo vermek. Bikini nasıl giyeceğim, göbeğim çıktı gibi yakınmaları çok duyarsınız. Ne yersem veya ne yemezsem zayıflarım gibi cümleler aralarında çok konuşulur.

Erkekler

Erkekleri konuşmadan hiç rahat edemezler. Ne onlarla olur nede onlarsız. Erkeklerin her yönüyle konuşurlar. Giydiklerinden, konuştuklarına, kaşlarından, fiziğine yani her konuya vakıftırlar. Hele birde yakışıklıysa vay hallerine.

Cinsellik

Kadınlar için özel olan bir konu olduğundan öyle herkesle paylaşamazlar. Tabi ki bir bayanla dertleşirler hatta bazen muhabbetin en derininde ilk önce kim başladı kim öptü? diye bile sorarlar kendi aralarında.Para

Para para para varlığı bir dert yokluğu yara. Kadınlar parayı çok sever tabi herkesi dahil etmeyelim. Özellikle arkadaş çevrelerinde eşlerinin veya sevgililerinin aldıklarını göstermeye bayılırlar. Yani paralı bir arkadaşınız varsa yandınız. Çalışıp kendi kazanan bayanlar ise aldıkları maaş üzerinden diğer iş arkadaşlarıyla kıyas yaparlar. Ben ne kadar aldım o bu ay bu kadar aldı gibisinden yani tamamen performans üstünlüğü.

Alışveriş

En büyük hobileri alışveriş yapmaktır. Hiç bir zaman giyecek birşeyleri yoktur. Sürekli onu alayım bunu alayım ayın sonunu getiremez hale gelirler. Aldıkları her ürün diğer bir bayanı da ilgilendirir. Çünkü diğer bayanda da hemen alma isteği oluşur. O yüzden alışverişe bence tek çıkmalısınız.

Eski Sevgili

Kadınlar eşlerinin veya sevgililerinin eskiden birlikte olduğu bayanı görseler bir kaşık suda boğarlar. Yani tutupta arkadaş olmazlar yani. Her ne kadar ay uğraşmıyorum banane ben şimdiye bakarım desede yalan. Sürekli karalama yapılır.BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here