Ana sayfa Genel Kadınlarda Seksi Bulunan 5 Dövme

Kadınlarda Seksi Bulunan 5 DövmeDövme gerçekten çok derin bir konu vücudunuzun belli bir yerinde sonsuza dek taşıyacağınız bir çizim. Ben derim ki; görünen bir yere yaptırmayın sürekli gözünüz oraya gidebilir..

Bu sıralar minimal dövmeler bayanlar tarafından daha çok tercih ediliyor. Ama büyük seksi desenlerde cool görüntü yakalamayı sağlıyor. Yazımız da kadınlarda daha seksi bulunan 5 dövme modelimizi sizlerle paylaştık..

Gül Dövmeleri

  • Ufak gül motiflerini dövme olarak taşıyan kadınlar, tutkulu ve cesur oldukları kadar naif ve şefkatli bir imaj uyandırıyorlar.

Yıldız Model

  • Büyükten küçüğe doğru sanki kayıyormuşçasına inen yıldızlar sırtınızda veya bileğinizde çok hoş duracaktır.Kiraz Dövmesi

  • Seksi görünmek isteyen bayanların tercihi kiraz dövmelerden yana olsa gerek. 80’li yıllarda popülerleşen bu dövme erkekler üzerinde Cheryy Bomb etkisi bıraktırmış.

Vektörel Dövme

  • Kadınlar keşfedilmeyi sever bu vektörel çizimler, semboller sizi daha gizemli kılar.

Ejderha Dövmeleri

  • Cesaretli kadınların tercih ettiği ejderha modeli çok revaçta. Hatta Ejderha Dövmeli Kız diye bir film bile var. O yüzden bu dövme çok modadır ve ciddi anlamda cesaret ister.BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here