Ana sayfa Genel Kadınların Uzak Durması Gereken 9 Erkek Tipi

Kadınların Uzak Durması Gereken 9 Erkek TipiBazı erkekler vardır ki; yakışıklı da olsa, zeki de olsa hiç kanınız kaynamaz. Kadınların yanına bile yaklaştırmaması gereken 9 erkek tipini aşağımızda ki yazıda okuyabilirsiniz.

Yalancılar

Bu bir alışkanlıktır ve önüne geçilemeyen bir hastalık dahi olabilir. Tıpta ”mitomani” de denilir bu rahatsızlığa. Bu tip erkeklerin hayatının rutini yalandır. Onlar için yalan söylemek yemek, içmek kadar doğaldır. Yalanlarının ortaya çıktığı anda bile herhangi bir suçluluk duygusu yaşamazlar.

Cimriler

Sizi en ucuz yere götüren bugün yanıma para almadım, ”hesabı ödeyebilir misin?” diyen erkekten uzak durulmalı. Tutumluluk ile cimriliği karıştırmayın bunlar ayrı şeylerdir. Sizin için harcama yapmaya çekinen erkek sevgisini göstermek içinde aynı hareketi yapacaktır.

Anne Kuzuları

Günde en az 3-5 kez anneleriyle konuşan, dizlerinden ayrılmayan, yaptığınız her hareketi annesiyle kıyaslayan erkeklerden henüz büyümemiş, ergenleşmemiş ve şımarık erkeklerdir.

Aşırı Kıskançlar

“Bunu niye giydin?”, “Nereye gittin?”, “Yanında kim vardı?”, “Kimden mesaj geldi?” gibi binlerce soruya muhatap olmak istemiyorsanız bu tip erkeklerden uzak durmanızı öneririz. Kıskançlık bir sevgi ölçüsü değildir. Bunu çoğu insan birbirine karıştırıyor günümüzde.  Yani bir erkek sizi ne kadar kıskanıyorsa o kadar seviyordur yargısı doğru değil. Aksine, aşırı kıskançlar sizi değil, kendisini seviyor.İçince Sarhoş Olanlar

İki kadehte kendinden geçen, masada ki herkese sarkan, içtikçe gevezeleşen, sallanarak yürüyen bir erkek sizce ne kadar çekici olabilir? bir ömür o tarz bir insanla geçer mi bence bir daha düşünün.

Abartanlar

Yaşadıkları herşeyin üstüne  bir o kadar daha katıp abartırlar herşeyi. Söylediklerinin ancak yarısı doğrudur. Bu tip erkekler, aşklarını da gerçeklikten uzak, abartılı bir şekilde yaşarlar.

Cinsellik

Tabi ki cinsellik olmadan aşk olmaz ama sadece cinselliğe bağlı aşkta olmaz. Sizinle her buluştuğunda amacı mutlaka cinsellikse o erkekle ilişki devam ettirmenize olanak yok. Zaten o erkeğin asıl amacı sizinle bir ilişki değil ne olursa olsun beraber olmaktır. Sizinle bir cinsellik yaşayamazsa, bir başkasını bulup onunla yaşayacaktır.

Eski İlişkilerini Konuşanlar

İyi ya da kötü konuşsun, bir erkek sürekli eski ilişkileri hakkında sohbet ediyorsa o erkek olgunlaşmamıştır. Bilin ki, sizden ayrıldığında da yeni sevgilisine sizi anlatacaktır.

Spor Tutkunları

Spor salonlarından çıkmayan, sosyal medyada hep spor yaparken çektirdiği fotoğrafları paylaşan, en önemli sohbet konusu proteinli besinler falan olan erkekler çok sıkıcıdırlar. Spor yapılsın, sağlıklı yaşanılsın falan ama bir yere kadar. Bu tip erkekler için hayatındaki kadın spordan önce yer alamaz.

kiBİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here