Ana sayfa Saç Modelleri Dalgalı Saç Modelleri Salaş Saç Modelleri ve Salaş Saç Modelleri Makyajı

Salaş Saç Modelleri ve Salaş Saç Modelleri Makyajı

salaş saç modelleri ve yapılışları


Saç modelleri son yıllarda çok hızlı değişmekte… Nedeni etkileşimin çok olması ile farklı saç modellerini denemek ve kendi tarzını bulmak isteyen kişilere ilham olabilecek sosyal medya ünlüleri ya da dergilerdeki saç modelleri kişiye ilham veriyor.  Bugün sizlere salaş saç modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Özellikle son dönemlerde daha rahat ve havalı görünüm elde etmek isteyenler için salaş saç modelleri günü kurtarabiliyor. Özel günler haricinde günlük kullanıma uygun olan saç modelleri arasında sıklıkla kullanılan salaş topuz modelleri ve salaş saç modelleri çoğu kadını hangi saç modelini yapsam düşüncesinden kurtarıp hem doğal görünüm kazanmasını sağlıyor hem de toplu saç modelleri olduğu için daha rahat çalışma imkânı sağlıyor. Ayrıca salaş saç modelleri yapımında ise kullanılacak malzemelerin azlığı dolayısıyla her yerde pratik bir şekilde yapılabilir ve oldukça şık saç modelleridir.

Salaş Saç Modelleri Nelerdir?

Saç modelleri arasında sıklıkla tercih edilen saç topuzları ve toplu saç modelleridir. Özellikle çalışan kadınlar ve öğrencilerin hayatını kurtaran ve şık duran toplu saç modelleri arasında en doğal duran ve kişiyi havalı gösteren saç modelleri kuşkusuz salaş saç modelleri diyebiliriz. Saç modelleri çeşitlerinde aynı modeli kullanmaktan sıkılan kişiler de farklı saç modellerini denemek isteyebilir. Böyle durumda deneme ile saç modelleri bulunabilir ve yüz tipine uygun olan saç modelleri yapılabilir. Peki, Salaş saç modelleri nelerdir? Salaş saç modelleri nasıl yapılır?

salaş topuz saç modeli
salaş topuz saç modeli
  • Salaş Topuz Modelleri: Ev topuzu ya da dışarıda şık bohem tarzı bir saç modeli kullanmak isteyenlerin tercih ettiği saç modelleri arasındadır. Salaş topuz modelleri uzun saçlar rahatlıkla kullanabilir. Saçlar taranıp bol bir şekilde tepeden tutturulur, istenirse önlerden ya da arka saçlardan tutamlar halinde saçlar çıkarılabilir.


salaş yarım topuz saç modeli
salaş yarım topuz saç modeli
  • Salaş Yarım Topuz Modelleri: Son yıllarda trend haline gelen yarım topuz saç modellerinde topuz kısmı geniş bağlanılarak salaş topuz elde edilebilir. Ön kısımdan saçlar çıkarıldığında doğal ve rahat saç modeli elde edilmiş olur.
salaş at kuyruğu saç modeli
salaş at kuyruğu saç modeli
  • Salaş At Kuyruğu Saç Modeli: At kuyruğu saç modelleri en sık kullanılan farklı birçok saç modelinde kullanılan bir yöntemdir. Rahatına düşkün kadınlarında sıklıkla tercih ettiği saç modellerindendir. Bu yüzden biraz daha şık ve havalı görünmek için at kuyruğu saç modelini bağlarken biraz daha bol şekilde bağlanabilir ve ön kısımlardan saçlar çıkarılarak cool bir hava yaratılabilir.
salaş örgü saç modeli
salaş örgü saç modeli
  • Salaş Örgü Saç Modelleri: Saç modellerinden hayat kurtaran modellerden örgüler… Örgü saç modelleri romantik ve klasik bir saç modelidir. İstenilen örgüler yapılıp örgü kısmı genişletilmeli ve ön kısımlardan saç tutamları çıkarılarak salaş görünüm elde edilebilir.

Salaş Saç Modelleri Makyajı Nasıl Olmalı?

salaş saç makyajı
salaş saç makyajı

Salaş saç modelleri sıklıkla kullanılmakta ve özellikle günlük kullanımda tercih edilmektedir. Bu yüzden salaş saç modelleri için en çok tercih edilen ve yakışan makyajlar sade makyajlardır. Eyeliner, kırmızı ruj makyajları ya da boş gözler turuncu ruj makyajı oldukça havalı ve hoş bir görünüm yaratabilir.

Salaş Saç Modelleri GalerisiBİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here