Zayıflama Programı İle Hızlı Kilo Verin

Aşırı kilolardan kurtulmak veya formda bir vücuda sahip olmak için sağlıklı kilo vermek çok önemli. Bu konu hakkında daha önce duyduğumuz birçok zayıflama programı ve şekilleri bulunmaktadır. Ama en önemlisi buradaki tavsiyelerden sonra mutlaka bir uzmandan yardım alınması veya bir diyetisyene görünmektir.Bildiğiniz gibi Obezite maalesef bugün dünyanın en önemli sağlık sorunu olarak birinci Sırada yer almakta. Sağlıklı zayıflama programı ile formda kalmak için yapmamız gerekenleri şöyle sıralayabiliriz.

Bölgesel Zayıflama Programı

bölgesel zayıflama programı

Öncelikle sağlığımızı bozmadan bölgesel zayıflama programı nasıl olur ona bakalım;

Hareketsiz bir yaşam ve dengesiz beslenmenin getirdiği kilolar bazen sadece bölgesel olarak ta baş göstere biliyor. Özellikle akla ilk olarak gelen basen, karın ve kalça olmakla beraber selülitler ve bazı bayanların kollarındaki fazla yağlardır. Şimdi bölgesel kilolardan kurtulmak için neler yapabiliriz ona bakacağız.  Öncelikle metabolizmamızı hızlandırarak bölgesel olarak zayıflayabiliriz. Her insanın metabolizma hızı farklıdır.Zayıflama programı uygularken günlük olarak 3 öğün yerine 6 hatta 7 öğün yemek yiyerek Metabolizmamızı hızlandırmak bizim elimizde. Az az ve sık sık yemek metabolizmamızı hızlandırdığından gıdalardan aldığımız enerji vücudumuzun her yerine eşit oranda dağılacağı için bölgesel olarak kilolarımızdan kurtulacağız.

Detoks Etkili Zayıflama Programı

detoks etkili zayıflama programı

  • Kahvaltıda; Bir dilim ananas, bir su bardağı süt, altı kaşık yulaf ezmesi veya müsli tüketmeniz bu zayıflama programında için en önemli unsurlardan biridir.
  • Ara öğün olarak ta bir adet yeşil elma tüketebilirsiniz.
  • Öğle yemeği; Bol yeşillikli ve az yağlı salata, közde pişmiş sivri biber, tavuk eti veya üç ızgara köfte tüketin.
  • Ara öğün; üç adet ceviz içi ve bir fincan form çayı.
  • Akşam yemeği; yemekten hemen önce bir fincan diyet çayı, beş kaşık bulgur pilavı, altı kaşık kuru fasulye ve yeşil salata tüketin.
  • Yatmadan öncede bir adet her hangi bir meyve tüketmeniz zayıflama programı açısından çok önemlidir.

1000 Kalorilik Zayıflama Programı

1000 kalorilik zayıflama programı

Şimdi anlatacağımız zayıflama programı sayesinde günde sadece 1000 kalori alarak hızlı bir şekilde zayıflama fırsatı yakalayacaksınız. Bu diyet programının hasta, yaşlı ve diyet programından yeni çıkmış insanlar için önerilmediğini öncelikle belirtelim. Hem uzmanlar hem de diyetisyenler bu guruptaki kişilerin kesinlikle bu zayıflama programını kullanmamaları konusunda uyarıyor. Bu program kahvaltıda sadece beyaz peynir, 5 adet zeytin, biraz yeşillik ve bir dilim kepekli ekmeği uygun görüyor. Dilerseniz ekmek yerine 10 adet bademde tüketebiliyorsunuz. Öğle yemeğinde 90-100 gram tavuk etini ister ızgara ister haşlayarak tüketebilirsiniz. Yanında 100 gram yoğurt ve tam buğday ekmeği. Akşam yemeğinde herhangi bir çeşit çorba, yeşillik salatası ve 3 kaşık kadar bulgur pilavı. Tüm bunlar ortalama 1000 kalori değerindedir ve bu zayıflama programı 3 gün aynı şekilde devam ettirmelidir. Diğer günlerde farklı gıdalar tüketebilirsiniz ancak kesinlikle bin kaloriyi geçmemek şartıyla. Ayrıca bu program sağlıklı insanlarda bile 3 günden fazla uygulanmamalıdır. Aksi takdirde ciddi sağlık sorunlarına davetiye çıkarabilmektedir.


Zayıflama Programı Videosu

Bir Cevap Yazın

Daha fazla Diyet, Diyet Tarifleri, Zayıflama
parafinli korse
Parafinli Korse Kullanarak Zayıflama

Diyet veya spor yapamayan insanlar için kilo vermeleri için üretilen parafinli korse, özellikle masa başı çalışan insanların ilk tercihleri arasında

Kapat